Директор школи
.
Контактна інформація: | |
Адреса: | *** |
Телефони: | (04868) 4-18-03 |
(04868) 5-10-81 |
.
Короткий історичний нарис
1 вересня 1988 року майже вся сільська громада прийшла на лінійку, незалежно від того, був у родині школяр чи ні. Йшли всі . Адже цікавість – невід’ємна риса сільського життя.
Першими випала честь зайти до шкільного двору учням 10 класу, які з радістю і честю вели за руку маленьких першокласників.
Уявіть собі радість маленьких учнів, які розуміли ,що вони є першопрохідцями. До речі, саме ці діти були першими у новому дитячому садочку нашого села «Тополька».
Лінійку 1988 року провів директор Карпов Анатолій Порфирович.
У перший рік існування школи педагогічний колектив складався переважно з іллічівських і великодолинських вчителів, своїх «місцевих» було зовсім мало. Але за 25 років школа виростила, підготували багато своїх, молодіжненських вчителів.
Педагогічний колектив працює під гаслом: «Творчі вчителі виховують творчих та здорових дітей», а проблема школи – «Впровадження інформаційних технологій у навчально-виховний процес».
Зараз у навчальному закладі навчається 446 учнів, працює 42 педагога, з них: вищої категорії – 15, І категорії – 5, ІІ категорії – 9, спеціалістів – 13, мають педагогічне звання «Вчитель – методист» – 1, «Старший вчитель» – 4.
Напрямок виховної роботи – «Формування здорового способу життя». Учні беруть участь у обласних змаганнях «Школи безпеки». У школі проводяться «Дні спорту», «Тижні безпеки життєдіяльності», виступають агітбригади, а також проводиться велика кількість конкурсів і змагань.
Навчальний заклад є творчою лабораторією вчителів математики району. Кожен рік проводиться майстер-клас для молодих спеціалістів району.
За 25 років школою керував не один директор, всі вони доклали зусиль для створення міцного педагогічного колективу, відточували грані майстерності кожного вчителя. Кожен окремо і всі разом вони працюють на загальну репутацію школи. Так за весь час існування школи було випущено 12 учнів із Золотою медаллю. Більше 75% учнів отримали і отримують вищу освіту.
Михайлюк Ганна Василівна була переведена з Великодолиської школи №1 15 серпня 1989 року на посаду заступника директора школи. Пропрацювавши 2 роки, стала директором, за сімейними обставинами перейшла на посаду вчителя математики. Через короткий термін повернулася на посаду завуча на довгих 9 років. Випустила чотири покоління учнів. За роки роботи створила шкільний парламент, який допомагав у вихованні молодших школярів. Своїми методами щиро ділилася з іншими школами. Організувала змагання між класами.
Шевчук Маргарита Петрівна – вміла захистити вчителя, була дуже справедливою.
Козлова Ольга Кузьмівна у школі працює з 1 вересня 1989року. З 1989 по 1997 роки – завуч з виховної роботи. З 1997 – 2001рік – директор школи. А вже з 2001 року невтомно працює вчителем біології і хімії. Керівництво та сільська громада села Молодіжного нагородила почесним званням «Вчитель року –2012». Започаткувала традицію шкільних вечорів. Випустила три покоління учнів, найстарші відзначатимуть 20–річчя.
Дороніна Ольга Анатоліївна – перша випускниця нашої школи. З 1995 року працює у школі вчителем математики. З 1998 року – заступник директора з виховної роботи. З 1 вересня 2005 року – заступник директора з навчально – виховної роботи. Випустила два повних випуски. Вчитель вищої категорії, має звання «Старший вчитель». Брала участь у «Ярмарці педагогічних ідей» і нагороджена грамотою Управління освіти і наукової діяльності Одеської обласної держадміністрації у 2007 році. Автор розробки уроку з математики у журналі «Наша школа» Одеського видавництва 2008 року.
Не змогла без рідних стін ще одна учениця – випускниця Молодіжненської ЗОШ Гикава Ольга Дмитрівна, яка прийшла до школи на посаду лаборанта і дісталась службовими сходами до посади заступника директора.
З 2001 року на посаду директора школи була призначена вчитель Алексейчук Лілія Олексіївна яка відразу наполегливо взялася до роботи.
За роки роботи Лілія Олексіївна досягла успіхів у згуртуванні колективу і модернізації школи. Стала засновником нових традицій.
Краще життя шкільні стіни отримали, коли до влади в селі прийшов молодий і перспективний голова – Гуляєв В.О. От і утворився «творчий тандем» між Василем Гуляєвим і пані Лілією Алексейчук. Школа наче знову народилася: нові вікна, ремонт у кабінетах і коридорах, новий дах, меблі, технічні засоби навчання. Діти отримали сучасну техніку – комп’ютери, мультимедійні проектори. Школа і досі отримує підтримку від народного депутата Василя Олександровича Гуляєва.
Багато традиційних свят проходять у школі. «Козацькі розваги», «Міс красуні», вибори Президента учнівського самоврядування, благодійні ярмарки на свято Святого Миколая і Великдень, працює волонтерський рух «Прометей» та інше.
Вже четвертий рік поспіль на святі останнього дзвоника утворилася нова традиція – нагородження «Золотими Серафимами» за номінаціями: «Вчитель року», «Учень року», «Спортсмен року», «Талант року», «Кращі батьки року», «Кращий техпрацівник», «Найкращий клас», «Меценат року».
У школі створений краєзнавчий музей. Пошукова група, яка складається з учнів та вчителів навчального закладу, постійно поповнює музей експонатами, новими стендами, проводить екскурсії для учнів та гостей школи.
Рухаються стрілки годинників, на зміну одним педагогам приходять інші, але всі пам’ятають кожного, щиро радіють успіхам колег і учнів, які своїми досягненнями піднімають імідж школи. І коли тебе питають: «Звідки ти родом ?», з гордістю говоримо: «наш дім – Молодіжне».
Перше вересня у школі
Ярмарок до свята Святого Миколи
Випускники 2016
Конкурс Міс красуня
Шкільна їдальня, молоко для молодших класів
Шкільний музей
Шкільна футбольна команда
Черговий випуск у школі
Школярі на параді до Дня села