![Обговорення організації освітнього процесу 2022-23 навчального року](https://vdolynske.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/Obgovorennya-organ-osvitnogo-protsesu-22-23-slajder-12-.jpg)
Обговорення організації освітнього процесу 2022-23 навчального року
17 серпня 2022 року відбулася зустріч голови Великодолинської селищної ради Миколи Лук’янчука, секретаря ради Світлани Курко, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Ольги Орловської, начальника відділу освіти Валентини Чебанової з колективами закладів освіти та представниками батьківських ініціативних груп….