![Триває ліквідація наслідків снігопаду на території Великодолинської громади.](https://vdolynske.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/COPY-COPY-COPY-COPY-COPY-COPY-COPY-Polzovatelskye-razmery-800x534-px-61-150x150.jpeg)
Триває ліквідація наслідків снігопаду на території Великодолинської громади.
Триває ліквідація наслідків снігопаду на території Великодолинської громади. До роботи були залучені працівники КП “Великодолинське” та КП “Молодіжне-2”. З вечора працювала снігоприбиральна техніка, а на ранок долучилися і двірники, що розчищали тротуари та доріжки. Наразі автотранспорт може вільно пересуватися основними…