![Досвід, традиції, виклики сьогодення та завдання організації якісного освітнього процесу](https://vdolynske.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/Narada-osvita-slajder.jpg)
Досвід, традиції, виклики сьогодення та завдання організації якісного освітнього процесу
Традиційна освітянська подія – нарада працівників освіти «Освіта в громаді: досвід, традиції, виклики сьогодення та завдання організації якісного освітнього процесу» відбулася на базі Великодолинської музичної школи. Відкрила серпневу нараду начальник відділу ОКС та МП Великодолинської селищної ради Чебанова Валентина, висловивши…