![Великодолинська громада взяла участь у Марафоні «Ярмарок вакансій»](https://vdolynske.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/YARMAROK.jpg)
Великодолинська громада взяла участь у Марафоні «Ярмарок вакансій»
30.11.2022 Великодолинська громада взяла участь у Марафоні «Ярмарок вакансій». Захід проводився Таїровською селищою радою спільно з Авангардівською та Великодолинською селищними радами. Від нашої громади на ярмарку були присутні: Великодолинський селищний голова, Микола Лук’янчук, заступниця голови, Ольга Орловська, а також представники…