![Ремонтні роботи у захисних спорудах цивільного захисту<br>Великодолинської громади](https://vdolynske.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/Polzovatelskie-razmery-679x417-px-4.jpeg)
Ремонтні роботи у захисних спорудах цивільного захисту
Великодолинської громади
16.11.2022 Великодолинський селищний голова, Микола Лук’янчук, разом із заступницею, Ольгою Орловською, а також директором КП «Великодолинське», Сергієм Гончаровим відвідали об’єкти, на яких здійснюються роботи із ремонту укриттів. Ремонтні роботи у захисних спорудах цивільного захисту проводяться таким чином, щоб вони задовольняли…