![Зустріч представника громадської організації «Десяте Квітня» із внутрішньо переміщеними особами](https://vdolynske.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/For-site-slider-kopiya.jpg)
Зустріч представника громадської організації «Десяте Квітня» із внутрішньо переміщеними особами
До уваги внутрішньо переміщених осіб Великодолинської громади! Завтра, 21.12.2022, о 14:00 за адресою: вул. Центральна 132, смт. Великодолинське буде проведено зустріч представника громадської організації « Десяте Квітня » із внутрішньо переміщеними особами, щодо надання БЕЗКОШТОВНОЇ юридичної, соціальної та психологічної допомоги….