![Громадський діалог на тему: “Благоустрій Великодолинської громади – розподіл відповідальності між комунальними підприємствами, бізнесом та мешканцями”](https://vdolynske.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/COPY-Polzovatelskie-razmery-800x534-px-1.jpeg)
Громадський діалог на тему: “Благоустрій Великодолинської громади – розподіл відповідальності між комунальними підприємствами, бізнесом та мешканцями”
12 квітня 2023 року о 14 :00 у сесійній залі Великодолинської селищної ради відбудеться громадський діалог на тему: “Благоустрій Великодолинської громади – розподіл відповідальності між комунальними підприємствами, бізнесом та мешканцями” Якщо ви маєте бажання взяти участь у діалозі, просимо Вас…