![Засідання міждисциплінарної команди Великодолинської селищної ради](https://vdolynske.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/COPY-COPY-COPY-Polzovatelskie-razmery-800x534-px-24-150x150.jpeg)
Засідання міждисциплінарної команди Великодолинської селищної ради
У середу, 31.05.2023 у сесійній залі Великодолинської селищної ради відбулося засідання міждисциплінарної команди Великодолинської селищної ради, під головуванням начальниці служби у справах дітей Алли Соручан, за участю старшого інспектора поліції Олександра Сухацього. Розглядали питання щодо проектів індивідуальних планів соціального захисту…