![Спортивні змагання у ДНЗ «Тополька»](https://vdolynske.od.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/Zmagannya-DNZ-1.jpg)
Спортивні змагання у ДНЗ «Тополька»
У Молодiжненському ДНЗ «Тополька» серед вихованців старших групах, пройшли спортивні змагання «Ми спритні та сміливі». Всі учасники змагань показали гарні результати. Переможці отримали медалі та грамоти.
У Молодiжненському ДНЗ «Тополька» серед вихованців старших групах, пройшли спортивні змагання «Ми спритні та сміливі». Всі учасники змагань показали гарні результати. Переможці отримали медалі та грамоти.