![Зустріч із представниками Міжнародної організації з міграції.](https://vdolynske.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/COPY-COPY-COPY-COPY-COPY-COPY-COPY-Polzovatelskie-razmery-800x534-px-7-150x150.jpeg)
Зустріч із представниками Міжнародної організації з міграції.
Десятого жовтня у Великодолинській селищній раді відбулася зустріч представників селищної ради, комунального підприємства, КНП “Великодолинський КДЦ” із представниками Міжнародної організації з міграції (МОМ), Агентства ООН з питань міграції в Україні. Діяльність МОМ спрямована на забезпечення врегульованого та гуманного управління міграцією, міжнародного партнерства у вирішенні…