День останнього дзвоника

Дорогі випускники, шановні вчителі та батьки!
Сьогодні особливий день – День останнього дзвоника. Це день прощання зі шкільними роками, день підведення підсумків та початку нового етапу в житті.
Для наших випускників цей дзвінок сповіщає про завершення важливого розділу, наповненого навчанням, дружбою та незабутніми моментами. Ви досягли значних успіхів, і я пишаюся вашими досягненнями. Нехай знання, які ви здобули, стануть міцним фундаментом для майбутніх звершень.
Шановні вчителі, ваша праця неоціненна. Ви не лише передаєте знання, а й формуєте особистості, надихаєте та підтримуєте. Дякую вам за вашу відданість та професіоналізм.
Батькам висловлюю щиру вдячність за вашу любов, турботу та підтримку. Ви завжди були поруч зі своїми дітьми, допомагаючи їм долати труднощі та радіючи їхнім успіхам.
Нехай цей День останнього дзвоника стане символом нових починань, здійснення мрій та досягнення поставлених цілей. Бажаю всім випускникам успіхів у вступних іспитах, вдалого вибору професії та щасливого майбутнього.
З повагою, Великодолинський селищний голова Микола Лук’янчук, депутатський корпус, працівники апарату та члени виконкому Великодолинської селищної ради