Благодійний ярмарок

20 серпня 2022 року у Великодолинській територіальній громаді був проведений благодійний  ярмарок на підтримку військовослужбовців Збройних Сил України, під час якого спільними зусиллями вдалося зібрати на допомогу українській армії 74000 грн. У доброчиному заході, що відбувся на подвір’ї Великодолинського ЗЗСО N1, взяли участь усі заклади загальної, дошкільної, позашкільної освіти, культури, музична школа, громадськість, мешканці та гості. Дійство відвідали селищний голова  громади Микола Лук’янчук,  секретар селищної ради  Світлана Курко, заступник селищного голови Орловська Ольга , депутати Великодолинської  громади, працівники селищної ради.
Організований благодійний захід спільними зусиллями Великодолинської селищної  ради та освітянської родини: вчителі, учні й батьки.
Сьогодні усі учасники долучилися до справи – допомоги нашим військовим, підтримали дух боротьби у тилу. Кожен, хто долучився  до ярмарку, мав змогу підтримати захисників нашої країни.  Дякуємо кожному.
Така згуртованість демонструє те, що перемога України не за горами, що ми маємо надійний тил, що українці – незламна  нація.
Віримо в себе, допомагаємо країні, захищаємо її інтереси та знаємо:

Перемога за нами!