Обговорення проекту детального плану території

14 грудня о 10:00 годин в приміщені сільського клубу відбулись громадські слухання (обговорення та презентація) проекту детального плану території земельної ділянки, орієнтованою площею 5,2256 га, на території Молодіжненської сільської ради Овідіопольського району (в межах населеного пункту) в районі перехрестя вулиці 1 Травня м. Чорноморська та шосе (Т641) для розміщення багатоквартирних 5-ти поверхових житлових будинків ЖБК та об’єктів супутньої інфраструктури для учасників АТО і їх родин та переміщених осіб «РАПІРА».

На обговоренні були присутні народний депутат України Василь Гуляєв, депутатський корпус Молодіжненської сільської ради, члени виконавчого комітету, працівники апарату сільської ради, мешканці села, представники обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельний кооператив учасників АТО «РАПІРА» та розробники містобудівної документації.

Проект передбачає будівництво 27 секцій, поверховість забудови – 5 поверхів (включно), гранична висота будівель – до 15 м, на перших поверхах передбачені вбудовані громадські приміщення соціального та комерційного призначення та вбудований дитячий садок на 80 дітей.