Освітня програма для компаній IT сектору – Export Evolution IT

З 9 серпня по 5 вересня 2021 року «Офіс розвитку підприємництва та експорту» у співпраці з Фондом підтримки реформ в Україні, Інститутом маркетингу (Естонія) за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» проводять набір на першу в Україні освітню програму для компаній IT сектору – Export Evolution IT.

З детальним описом Програми, термінами її реалізації та умовами участі Ви можете ознайомитися тут

Це перша освітня програма для компаній IT сектору України, яка дозволить прискорити розвиток IT бізнесу на глобальному рівні, сформує розуміння, як експортувати системно та як отримувати більший прибуток за рахунок ефективної співпраці у форматі секторальних альянсів.

Програма передбачає:

  • 2 формати участі: самостійний та з менторським супроводом
  • 6 навчальних модулів
  • онлайн сесії з міжнародними експертами-менторами Програми;
  • доступ до закритого віртуального тренінгового центру, де проходить навчання учасників та розміщені навчальні відео та матеріали, а також оцінюється прогрес;
  • нетворкінг та секторальну кооперацію для побудови довготривалих ефективних відносин, розвитку бізнесу, пошуку нових клієнтів та створення партнерств для експорту в IT секторі.

До навчання запрошуються менеджери з розвитку бізнесу, експортні менеджери, власники та топ-менеджмент малих та середніх IT-компаній, які вже ведуть свою експортну діяльність та прагнуть досягти успіху, використовуючи підходи системного експорту. А також ті компанії IT галузі, які тільки планують вихід на зовнішні ринки. Навчатися можливо самостійно, або з підтримкою досвідчених менторів.

Навчальний процес триватиме з вересня 2021 року по квітень 2022 року, та відбуватиметься англійською з перекладом українською мовою.

Учасники програми мають передбачити п’ять годин на тиждень для проходження навчання та виконання домашніх завдань, а також на участь у практичних семінарах в рамках Програми.

По закінченню навчання учасники, які виконали завдання програми, отримають сертифікат міжнародного зразку від Інституту Маркетингу (Естонія).