ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА!!!

Основними причинами виникнення пожеж є сукупність погодних і людських факторів, недотримання правил пожежної безпеки та пожежного захисту сільгосподарських угідь, лісосмуг, ліній електропередачі, газопроводів , доріг в літній пожежонебезпечний період.

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ, ПАМ’ЯТАЙТЕ!
Випалювання стерні, сухої трави, пожнивних залишків соломи на полях може призвести до пожеж на сусідніх полях, на територіях приватних домоволодінь, лісопосадках, відключень повітряних ліній електропередачі надвисокої напруги. Це завдає державі великі матеріальні та економічні збитки. Дим, який виникає внаслідок горіння та тління, потрапляє до населених пунктів, що викликає масове незадоволення громадян, алергічні захворювання, завдається шкода навколишньому середовищу.

Слід зазначити, що у відповідності до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах визначена адміністративна відповідальність.

Разом з цим за порушення встановлених законодавством вимог пожежної та техногенної безпеки передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.