Про порядок отримання дотації за наявність бджолосім’ї у 2021 році

Шановні мешканці смт.Великодолинське та с.Молодіжне!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 08.02.2017 р. № 77 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки сільгосптоваровиробників» (зі змінами), визначено напрями державної підтримки на 2021 рік, одним із яких є державна підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.

Великодолинська селищна рада доводить до відома, фізичних осіб та суб’єктів господарювання, що впроваджують діяльність у бджільництві інформацію, що для отримання дотації за наявність бджолосім’ї у 2021 році є актуальним паспорт пасіки затверджений наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 року №338 «Про деякі питання у сфері бджільництва».

Одним із напрямів фінансової підтримки є дотація за наявності бджолосім’ї.

Вносить інформацію до Реєстру паспортів пасік та здійснює видачу паспорта пасіки – Овідіопольське районне управління Головного управління Дердспоживслужби в Одеській області.

При зверненні до Овідіопольського районного управління Головного управління Дердспоживслужби в Одеській області необхідно мати заяву на отримання паспорту пасіки та заповнений бланк паспорту пасіки.

Адміністрація Великодолинської селищної ради