Щодо заходів з профілактики отруєння бджіл

Шановні фермери та бджолярі Великодолинської громади!

Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) запрошує Вас долучитися до онлайн-наради з Міністерством аграрної політики та продовольства України щодо заходів з профілактики отруєння бджіл.

Попередження отруєння бджіл є спільним завданням влади, бджолярів та сільгоспвиробників. Лише злагоджена взаємодія та ефективна комунікація всіх учасників процесу дозволить налагодити в громаді гармонійний розвиток бджільництва та інших галузей сільгоспвиробництва.
На нараді йтиметься про відповідальність органів місцевого самоврядування, сільгоспвиробників та бджолярів щодо дотримання законодавства про застосування засобів захисту рослин; необхідність завчасного повідомлення про заплановане застосування засобів захисту рослин; про основні причини отруєння бджіл; заходи щодо профілактики та механізми установлення факту отруєння бджіл.

Великодолинська селищна рада просить Вас прийняти участь у відповідній нараді, реєстрація фермерів та бджолярів через реєстраційну форму на сайті: https://farmers.org.ua/form-request/ (ZOOM-акаунт учасника має бути підписаний назвою громади «Великодолинська громада»), зареєструватися необхідно до 12.00 16 лютого 2022 року, захід відбудеться 17 лютого 2022 року з 15.00 до 16.30 за допомогою ZOOM-зв’язку.

Також можна переглянути одночасну трансляцію на YouTube-каналі ПроLand за посиланням: https://youtu.be/SL5bZY1pocY.