Соціальний автобусний маршрут змінює графік руху

Після часткового зняття карантинних обмежень відновив роботу соціальний автобусний маршрут с. Молодіжне – м. Чорноморськ (кільце). Це надало змогу багатьом мешканцям нашого села безоплатно та безперешкодно діставатись до місця роботи чи навчання у години найбільшої завантаженості автобусного маршруту № 6.
На прохання Василя Олександровича Гуляєва, з метою вивчення громадської думки та оптимізації часу роботи соціального автобусного маршруту с. Молодіжне – м. Чорноморськ (кільце) – сільським головою Миколою Лук’янчуком проведено зустріч з мешканцями села безпосередньо у автобусі під час руху за цим маршрутом. В ході обговорення громадяни висловили свої побажання щодо часу роботи маршруту та кількості рейсів, які будуть враховані у найближчий час. Зокрема початок руху другого ранкового рейсу з Молодіжного буде на п’ять хвилин раніше о 7.40 (замість 7.45 як було) та розпочне роботу вечірній рейс за тим самим маршрутом, початок руху о 17.30 з Молодіжного.
Також мешканці Молодіжного висловили щиру, сердечну вдячність за турботу  Василю Гуляєву, який є ініціатором та організатором роботи цього та інших безкоштовних соціальних автобусних маршрутів.
Враховуючи побажання громадян, з 22 червня 2020 року соціальний автобусний маршрут с. Молодіжне – м. Чорноморськ (кільце) буде рухатись за таким графіком:
– перший ранковий рейс:       07.00  з с. Молодіжне
– другий ранковий рейс:         07.40   з с. Молодіжне
– вечірній рейс:                         17.30    з с. Молодіжне
Схема руху залишається незмінною