Друзі, ситуація в енергосистемі дуже складна. Як тільки з’являється дефіцит електроенергії, по всій Україні відбуваються екстрені або стабілізаційні відключення світла. Робімо прості речі, які залежать від кожного з нас, щоб зменшити їх кількість і тривалість
Найперший крок до цього – енергоефективне споживання протягом всієї доби. Якщо ви можете відмовитись від якихось потужних електроприладів – зробіть це. Будьмо свідомими – потурбуймося про світло вдома разом!
![](https://vdolynske.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/442406243_1510868839692478_2737672789798371016_n-1024x1024.jpg)