Великодолинському виповнилося 219 років

У цю суботу наше селище відзначило свій особливий день – Великодолинському виповнилося 219 років. На честь цього свята з аншлагом пройшов концерт у будинку культури Акаржа.

На сцені з блискучою енергією виступили не тільки дорослі артисти, але й наші наймолодші таланти.
Селищний голова Микола Лук’янчук особисто привітав всіх присутніх громадян і висловив слова вдячності за те, що наше селище – це спільнота, яка долає всі труднощі разом, побажав Великодолинському процвітання, а кожній родині – миру та добробуту.
Концерт став чудовою нагодою зібратися разом, зустріти людей, з якими давно не бачились та приємно провести час. Дякуємо за спільну роботу вихованцям Центру культури та дозвілля Великодолинської селищної ради: вокально-театральній студії ” Капітошка”, солістам вокальної студії ” Гармонія”, а також танцювальним колективам клубу спортивних танців ” Монблан” (керівник Білогорцева Наталія).
Звісно, всі ми сумуємо за великими концертами у центрі селища, із масовими гуляннями, атракціонами та розвагами, але війна вносить свої корективи. Віримо в те, що 220й, ювілейний день народження Великодолинське відзначатиме саме так – з перемогою, у мирній Україні.