Звернення начальника Одеської РВА Юрія КРУКА.

Шановні мешканці Одеського району!
Вчергове звертаємось до Вас з розумінням віднестись до ситуації, яка склалась із забезпеченням електроенергією як побутових споживачів, так і підприємств Одеського району. Нагадуємо, що внаслідок ракетних ударів енергетична інфраструктура країни зазнала серйозних ушкоджень, внаслідок чого значно зменшився об’єм генерації.

Станом на сьогодні, Одеський район забезпечується генерацією в об’ємі до 70% від мирного часу, враховуючи, що приблизно 40% іде на цілодобове забезпечення об’єктів критичної інфраструктури та військових об’єктів (і, відповідно, інших споживачів, які знаходяться на мережах таких об’єктів), залишок розподіляється серед побутових споживачів та підприємств.

В зв’язку з цим, на сьогодні, в Одеському районі ДТЕК Енерго застосовує графіки стабілізаційних відключень, з якими Ви можете ознайомитись за посиланням:
https://www.dtek-oem.com.ua/ua/shutdowns

❗️Водночас, все частіше через дефіцит генерації енергетики вимушені обмежувати електропостачання в «негарантовані години» (світло-сірий колір на графіках, який інформує про години можливих відключень) для уникнення аварій. У «білій зоні» світло повинно бути у всіх споживачів, в протилежному випадку – необхідно одразу повідомити про це диспетчерів за посиланням https://www.dtek-oem.com.ua/ua/shutdowns# або у чат-боті @DTEKOdeskiElektromerezhiBot (Телеграм).

Об’єкти критичної інфраструктури, які неможливо забезпечити електроенергією в цілодобовому режимі (локальні котельні, ВНС, тощо), головам громад району доручено забезпечити резервними засобами електропостачання (генераторами), така робота ведеться у постійному режимі.

Одеською РВА організовано цілодобову координацію з територіальними громадами району для оперативного інформування ДТЕК Енерго щодо ліквідації аварійних ситуацій.

Просимо Вас з розумінням поставитись до вжитих заходів та утриматися від зайвих коментарів у соціальних мережах щодо даної ситуації, враховуючи, що противником використовується невдоволення населення в цілях дестабілізації обстановки.

Ще раз підкреслюємо, що обласним штабом спільно з ДТЕК, НАК Укренерго робиться усе можливе для усунення наслідків ударів та забезпечення населення електроенергією.

Разом до перемоги!
Начальник Одеської РВА Юрій КРУК.