Весняна акція «За чисте довкілля»

Шановна Великодолинська територіальна громада
Одеського району Одеської області!
( смт. Великодолинське та с. Молодіжне)

На виконання розпорядження Великодолинського селищного голови Миколи Лук’янчука від 21.03.2023 №55-о/д «Про проведення щорічної весняної акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених пунктів Великодолинської селищної ради Одеського району Одеської області» та з метою поліпшення стану довкілля, покращення санітарного стану Великодолинської територіальної громади, забезпечення екологічного благополуччя жителів громади, збереження та збільшення зон зелених насаджень, підтримки чистоти і порядку в громаді оголошено проведення протягом місяця акції з благоустрою «За чисте довкілля».

Запрошуємо усіх жителів громади, депутатів, керівників підприємств, установ і організацій та їх працівників, незалежно від форми власності, а також гостей громади та тимчасово переміщених осіб, долучитися до весняної акції «За чисте довкілля».

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту та залежить не тільки від роботи житлово-комунальних служб, але й від культури та свідомості його жителів.

При проведенні заходів з прибирання територій благоустрою просимо дотримуватись Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 № 105, на об’єктах благоустрою, відповідно до яких забороняється:
– вивозити і звалювати в не відведених для цього місцях відходи, сміття, траву, гілки, деревину, листя тощо;
– спалювати суху рослинність, розпалювати багаття та порушувати інші правила протипожежної безпеки.

Громадський обов’язок кожного – пам’ятати і всебічно сприяти оздоровленню природи, що нас оточує. Тож усіх небайдужих закликаємо приєднатися до весінньої акції і внести свій посильний внесок. Тільки спільними зусиллями і спільною відповідальністю ми зробимо нашу землю квітучою і неповторною. Тому подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю.

Наголошуємо про необхідність дотримання карантинних норм, заборон, обмежень, які діють на період війни. Прохання, уникати під час повітряної тривоги масового скупчення великої кількості учасників.

Розпорядження селищного голови 21.03.2023 про проведення щорічної весняної акції «За чисте довкілля»